Jazykové učebnice

(1923)

Jazykové učebnice majú v našej ponuke svoje pevné miesto. Zameriavame sa na vydávanie odborných kníh, učebných pomôcok a doplnkov na výučbu jazykov a ponúkame široký výber jazykových učebníc na angličtinu, nemčinu, ruštinu, francúzštinu, španielčinu a taliančinu. Okrem vlastnej produkcie dovážame sortiment popredných jazykových vydavateľstiev - ELI, SGEL, Epress Publishing a ďalších.

Ponúkame tiež učebnice, slovníky a konverzačné príručky zamerané na ďalšie, menej rozšírené jazyky – poľštinu, holandčinu, fínčinu, čínštinu, japončinu a arabčinu.

Sortiment jazykových učebníc tvoria výučbové materiály pre žiakov, študentov a učiteľov základných a stredných škôl a, samozrejme, pre samoukov. Moderná výučba cudzích jazykov sa nezaobíde ani bez jazykových hier, časopisov a kopírovateľných materiálov.

Neodmysliteľnou súčasťou jazykových učebníc a príručiek sú nahrávky, ktoré väčšinou ponúkame zdarma. Ich zoznam nájdete v samostatnej sekcii. Veríme, že vás zaujmú a spolu so zakúpenými knihami vás posunú k lepším výsledkom.

Zoradiť
Načíst dalších 20 1 2 ... 97 ďalšie