Knihy pre deti

(292)

Knihy pre deti sú našou srdcovou záležitosťou. S potešením vymýšľame a tvoríme knižky pre malých čitateľov. Ponúkame viaceré edície pre deti rôzneho veku. Pre najmenšie deti sú to edície Leporelo pre bábätká a Hračky do vody.

Pre deti od dvoch do štyroch rokov máme edíciu harmonikových leporel Skladanka, na podporu rozvoja myslenia detí sú určené edície Knižné puzzle a Chytré kolieska, zvedavé a bádavé deti zaujmú edície Otvor okienko, Obrázková kniha, Veľká knižka so záložkami a množstvo ďalších.

Pre deti predškolského veku máme v ponuke kreatívne zošity s aktivitami – domaľovanky, spojovačky, maľovanie podľa značiek a vystrihovačky. Svoju fantáziu môžu deti využiť v kreatívnych zošitoch so samolepkami, vodných maľovankách alebo vyrábaní z roliek. Rozvoj logického myslenia podporujú sudoku pre deti.

V našej ponuke nechýbajú ani tradičné edície rozprávok, veselých riekaniek, hádaniek alebo audio kníh vlastnej produkcie, vyberiete si v sekcii knihy pre dievčatá alebo v sekcii knihy pre chlapcov.

Taktiež jazykové knihy pre deti majú v našej ponuke svoje pevné miesto. Rôzne edície angličtina pre deti pomáhajú deťom od štyroch rokov zvládnuť základné slovíčka, naučia ich anglické pesničky a to všetko hravou formou s pútavými ilustráciami alebo farebnými samolepkami.

Zoradiť
Načíst dalších 20 1 2 ... 15 ďalšie